Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Więcej w temacie blacha trapez na https://regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Blachy trapezowe – niedrogie a przy tym mocne pokrycie

Nazwa blachy trapezowej pochodzi od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony także ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być położona blacha trapezowa?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na budynkach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Blacha trapezowa będzie też doskonale prezentować się jako wykończenie hal magazynowych, wiat bądź obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08