Rodzaje kontenerów budowlanych

Potrzebujesz kontenera na gruz? Wejdź na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener na gruz – wybierz najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo typów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Dane firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]