Poznaj polskiego dystrybutora i producenta blach dachowych

Kliknij tu, aby kupić pokrycie dachowe.

Stosowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe znowu ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym z blachy. Wiele atutów tych drugich przyczyniło się do tego, że są one najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale także dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z kilku względów. Po pierwsze są znacznie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachoweji jednocześnie ułatwia przewóz i rozładunek tych elementów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich montaż jest nie tylko prosty, ale i mniej czasochłonny niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich precyzyjne ułożenie zabiera przeważnie dużo więcej godzin. Kolejną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do generalnie dowolnej, również dość wymyślnej, struktury dachu, bo blachodachówkę da się bez problemu dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się znakomicie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starymi obiektami, głównie dlatego, iż mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżnia również lepsza szczelność. Dodatkowo łatwo je doczyścić. Właściwie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w razie mocnych zabrudzeń np. środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić blachodachówki wysokiej jakości?

Aby zamówić blachodachówki dobrej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 30 lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny wybór blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych sklepach firmy, rozsianych na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego. Chlubą firmy REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie rys, jak również korozję. Firma Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc swoich produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (przykładowo systemy rynnowe czy włazy dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych marek.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08