Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Zamów podpory Peri.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są wykorzystywane? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej przeznaczenie

Wśród szalunków wyróżniamy deskowania do wykopów, ścienne oraz podpory stropowe. Ten ostatni wariant wykorzystywany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu betonem i odpowiednie jego uformowanie. Ważną rolę pełnią również drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w czasie prowadzania robót budowlanych. Podpory szalunkowe wykonywane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj na rynku dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów lub od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną trwałością, są też łatwe w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Pośród wiodących producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, jak również części produkowane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri wyróżniające się znakomitą jakością, przemyślaną strukturą oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są przystosowane do używania nawet w najtrudniejszych warunkach. W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Dzięki wynajęciu podpór stropowych można też oszczędzić czas.

Dane firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]