Komfort i bezpieczeństwo domowników – drzwi drewniane od producenta Oknostol

Producent drzwi drewnianych - z najnowszą ofertą zapoznasz się tutaj.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji różnego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres obecności na polskim rynku sprawił, że jego fachowcy gwarantują klientom najlepszą jakość wytwarzanych produktów oraz usług. Okna przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale także ich niezawodność, uzyskane dzięki użyciu w toku ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu i składaniu elementów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca dbałość o zachowanie kilku ideałów: satysfakcji klienta, wysokiej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa oraz całkowitej wygody eksploatacji.

Oknostol – producent okien i drzwi z Limanowej

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych cechuje się dużą dbałością o jakość własnych wyrobów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują nietypowych, ale w pełni ergonomicznych oraz trwałych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższą wygodę – wydajnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz i stanowią świetną izolację termiczną, co jest istotne nie tylko zimą, ale również podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, w związku z tym wyposaża się je w nowoczesne zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich nieszablonowy, elegancki design. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są tylko z materiałów najwyższej jakości, wobec tego zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne.

Co proponuje producent drzwi drewnianych?

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski wyróżnia się także w obszarze kontaktów z klientem. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol otrzymują bezpłatne doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi oraz pomiar na miejscu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych złożonych na podstawie ich spersonalizowany szkicu, bezbłędnie dostosowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko formatu drzwi, ale też sposobu wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]