Jakie usługi świadczy architekt?

Kliknij tutaj jeżeli potrzebujesz skorzystać z oferty biura projektowego Kraków.

Pracownia architektoniczna oferuje obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w ustawnym i komfortowym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt opracowuje całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie kontroluje zaawansowanie prac, planuje odbudowę domu lub występuje z propozycją aranżacji już egzystujących domów, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię doświadczone biuro projektów?

Interesują Cię ciekawe, niespotykane projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród innych budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a zarazem po prostu przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające współczesne nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych czy wnętrz mieszkalnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi kawiarnie, apartamenty na wynajem, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki danego budynku oraz osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro projektów może także rozplanować obszerne i praktyczne szafy wnękowe, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]