Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Projekty wnętrz Kraków. Zajrzyj w to miejsce, aby skorzystać z pomocy profesjonalisty.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]